Duża i piękna sala weselna

 

Ślub i przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną.

008

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną, dużą salę weselną, która jest wymarzonym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Od czerwca 2018r oddaliśmy do użytku także nową salę balową, całkowicie przeszkoloną, połączoną z salą główną, która może pomieścić ponad 200 osób. W sumie, w komfortowych warunkach możemy ugościć i bawić podczas wesel ponad 300 osób.

003

7

W połączeniu z tradycyjną kuchnią te chwile na długo pozostawią wspomnienie w Państwa pamięci. Każde przyjęcie przygotowujemy ze szczególną troską i indywidualnie dostosowujemy do oczekiwań naszych Gości. Klimat jaki stworzymy sprawi, że w dniu Ślubu poczujecie się Państwo naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

wesele

W celu dopasowania się do państwa potrzeb,każde menu przyjęcia weselnego tworzymy indywidualnie, tak aby ten dzień i pod tym względem był wyjątkowy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z ofertą którą stworzymy dla was w 10 minut szanując wasz czas

Swojska chata z lokalnymi wyrobami

Uwaga: Zajazd dysponuje dużym zapleczem hotelowym udostępnianym gościom weselnym w preferencyjnych cenach

_MG_3321

 

 

 

 

 

 


Zapytaj o wolny termin na wesele już teraz!

Telefon : 

+48 501 262 517

 

Pobierz wzór umowy

 

Sala weselna Opolszczyzna, Sala weselna, Wolna sala na wesele, duża sala weselna, wesele na 300 osób, wielkie wesele, duża sala na wesele, sala weselna opolskie, sala weselna Opole, sala weselna Pokój, sala weselna Namysłów, sala weselna Brzeg