Imprezy weselne

 

Ślub i przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Z myślą o tej ważnej chwili, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną.

008

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną, klimatyzowaną, główną salę , która jest wymarzonym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Od czerwca 2018r oddaliśmy do użytku także nową salę balową, całkowicie przeszkoloną, połączoną z salą główną, która może pomieścić ponad 200 osób. W sumie, w komfortowych warunkach możemy ugościć ponad 300 osób.

003

7

W połączeniu z tradycyjną kuchnią te chwile na długo pozostawią wspomnienie w Państwa pamięci. Każde przyjęcie przygotowujemy ze szczególną troską i indywidualnie dostosowujemy do oczekiwań naszych Gości. Klimat jaki stworzymy sprawi, że w dniu Ślubu poczujecie się Państwo naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

wesele

W celu dopasowania się do państwa potrzeb,każde menu przyjęcia weselnego tworzymy indywidualnie, tak aby ten dzień i pod tym względem był wyjątkowy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z ofertą którą stworzymy dla was w 10 minut szanując wasz czas

Swojska chata z lokalnymi wyrobami

Uwaga: Zajazd dysponuje dużym zapleczem hotelowym udostępnianym gościom weselnym w preferencyjnych cenach

_MG_3321

 

 

 

 

 

 


Zapytaj o wolny termin już teraz! Telefon : 

+48 501 262 517

 

Pobierz wzór umowy